KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Masz kilka zobowiązań kredytowych, które nadwyrężają domowy budżet? Kredyt konsolidacyjny może być rozwiązaniem Twoich problemów!

ZAMIEŃ WIELE KREDYTÓW W JEDEN | KREDYT KONSOLIDAYCJNY

W BDJ Finance zawsze indywidualnie podchodzimy do powierzanych nam spraw. Rozumiemy, że rozmaite sytuacje życiowe zmuszają czasami Klientów do pobrania wielu kredytów, których spłata jest bardzo trudna. Na szczęście istnieje sposób, aby wszystkie zobowiązania połączyć w jeden, wygodny do spłaty kredyt konsolidacyjny.

Zalet kredytu konsolidacyjnego jest wiele. Obejmuje on zazwyczaj całość lub część zobowiązań kredytowych Klienta. Rata kredytu konsolidacyjnego jest mniejsza niż suma wszystkich płatności. Porządkuje też finanse Klienta -  obsługą całości zadłużenia zajmuje od tej chwili  się jeden bank. Okres spłaty zostaje wydłużony, tak aby elastycznie dopasować go do potrzeb konkretnego Klienta. Dodatkowo kredyt konsolidacyjny jest szansą na uzyskanie kolejnego kredytu np. kredytu gotówkowego na zabezpieczenie kolejnych potrzeb.

Kredyt konsolidacyjny pozwala na spłatę praktycznie wszystkich zobowiązań - począwszy od kredytu gotówkowego, spłaty limitu na koncie, karty kredytowej, po kredyt na samochód i inne. Jest to świetny sposób na uporządkowanie naszych finansów i ułatwienie spłaty zadłużenia.

KREDYT KONSOLIDACYJNY W PRAKTYCE

Jak kredyt konsolidacyjny wygląda w praktyce? Bank przejmuje dotychczasowe zobowiązania Klienta i udziela kredytu na całkowicie nowych warunkach. W ramach kredytu konsolidacyjnego można umieścić zadłużenia wobec różnych wierzycieli, czy o różnych okresach spłaty. Bank tym chętniej przychyli się do naszego wniosku o tego typu produkt, jeżeli posiadamy na własność nieruchomość i zdecyduje się na użycie jej jako formę zabezpieczenia. Pozwoli to ubezpieczyć się instytucji w przypadku utraty płynności finansowej Klienta. Jeżeli jednak nie jesteśmy właścicielami mieszkania, domu czy działki również możemy starać się o przyznanie kredytu konsolidacyjnego na innych warunkach. Zazwyczaj wiąże się to z krótszym okresem pożyczki lub wyższą ratą.

JEDEN KREDYT KONOLIDACYJNY - WIELE OFERT BANKÓW

W BDJ Finance wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pomagamy w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. Osobie, która potrzebuje tego rozwiązania przedstawimy najlepsze oferty z różnych banków.

TOP