KREDYTY GOTÓWKOWE

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na wakacje, remont, zakupy czy inny dowolny cel. Kredyt gotówkowy jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Kredyt gótówkowy na konkretny cel

W BDJ Finance rozumiemy, jak ważna jest realizacja marzeń. Jeżeli do ich spełnienia potrzebujesz dodatkowych środków kredyt gotówkowy jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Wymarzone wakacje, niespodziewany remont, ważna uroczystość, zakup droższych rzeczy - cel na który przeznaczysz środku z tej formy pożyczki jest nieważny. Aby wnioskować o kredyt gotówkowy musisz być osobą pełnoletnią oraz posiadać stałe źródło dochodu.

Do spraw naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny i każdą sytuację rozpatrujemy osobno:

BEZ ZAŚWIADCZEŃ

Nie wymagamy od Ciebie zaświadczeń z ZUS, KRD, BIG, InfoMonitor czy innych.

BEZ WYCIĄGU BANKOWEGO

Nie prosimy także o dostarczenie dokumentacji Twoich dochodów np. w formie wyciągu bankowego - wystarczającym dokumentem będzie stosowne zaświadczenie.

RÓWNIEŻ MŁODZI

Rozumiemy, że dodatkowa gotówka potrzebna jest w każdym wieku. Dlatego współpracujemy także z Klientami młodszymi.

TRUDNE TEMATY

Podchodzimy do współpracy nieszablonowo i nie uciekamy od “trudniejszych” przypadków(do sprawdzenia)

KREDYT GOTÓWKOWY JAKO KRÓTKOTERMINOWA POŻYCZKA

Kredyt gotówkowy jest zazwyczaj kredytem krótkoterminowym, udzielanym na okres roku lub dwóch. Jego dodatkową zaletą jest niższe oprocentowanie niż karty kredytowej lub szybkiej pożyczki gotówkowej, “chwilówki”. Dodatkowo kredyt gotówkowy jest łatwiejszy w uzyskaniu niż kredyt hipoteczny czy kredyt samochodowy - można uzyskać go szybciej oraz z dogodniejszymi warunkami.

Aby znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego samodzielnie, Klient musi zmierzyć się z porównaniem wielu propozycji od różnych banków, sprawdzenia wszystkich warunków oraz dokładnego zapoznania się z umową, w tym z zapisami “drobnym druczkiem”.

Tylko pozornie propozycje kredytowe banków nie różnią się od siebie. Tak naprawdę są one dość zróżnicowane - nie tylko pod względem konstrukcji samego produktu, ale przede wszystkim pod kątem warunków spłaty kredytu.

Otrzymanie kredytu gotówkowego wiąże się ze złożeniem stosownego wniosku. Co zazwyczaj wchodzi w jego skład? Potrzebne będzie zaświadczenie o wysokości i źródle dochodów Klienta, czasami bank prosi także o dodatkową dokumentację, na przykład wyciągi bankowe. Po poryzytnej decyzji, otrzymanie potrzebnej gotówki jest już o krok.

WIĘKSZOŚĆ SPRAW ZAŁATWIMY ZA CIEBIE

W BDJ Finance staramy się maksymalnie odciążyć Cię od tego stresującego obowiązku, prezentując dla Ciebie oferty sprawdzonych banków. Przedstawimy dla Ciebie najbardziej korzystne opcje - kredyt gotówkowy bowiem to nie tylko odsetki oraz pieniądze, które realnie otrzymujemy, ale także ubezpieczenie, prowizje i inne opłaty dodatkowe. Załatwimy za Ciebie także formalności - tak aby proces uzyskania pozytywnej decyzji dotyczącej uzyskania kredytu było proste i bezproblemowe.

TOP